Kasa fiskalna Novitus Sento Lan E

Kasa fiskalna Novitus Sento Lan E

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

  • Kasa fiskalna Novitus Sento Lan E została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia Twoich biznesowych potrzeb.
  • Novitus wyznacza standardy na rynku fiskalnym w zakresie wzornictwa. Z tego doświadczenia korzysta Sento Lan E. Jest mała, zgrabna i ma nowoczesny wygląd. Ergonomia budowy sprawia, że wielogodzinna praca na Sento Lan E będzie zawsze przyjemna i wygodna.
  • Sento Lan E została wyposażona w graficzne wyświetlacze LCD czytelnie zaprezentują to co sprzedajesz Tobie i klientowi, precyzyjnie poinformują o stanie kasy oraz wykonywanych raportach. Regulowany kontrast zapewni czytelność nawet w miejscach mocno nasłonecznionych.
  • Pogrupowane kolorami klawisze intuicyjnie wskazują ich przeznaczenie. Dodatkowa klawiatura ułatwi zarówno obsługę klienta jak również wykonywanie raportów. Łatwo zaprogramujesz klawiaturę pod swoje potrzeby.
  • Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy gwarantowana najnowocześniejszym technicznym warsztatem inżynierów Novitus.
  • Wkładanie nowej rolki papieru nigdy nie było tak proste. Wrzuć rolkę i działaj, cały swój czas poświęć klientowi. Sprawdzony, japoński mechanizm drukujący, używany obecnie w 200 tysiącach kas Novitus na rynku. Wykorzystaj paragony do reklamy swojej firmy
  • Interfejsy komunikacyjne. Dzięki nim można się z kasą komunikować i programować z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy podłącz komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. Podłączony do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy.

PROMOCJA: 1550 1395 PLN (netto)

Brutto: 1715.85 PLN

Dane techniczne:

Model
Novitus Sento Lan E

Parametry urządzenia:

Ilośc PLU
16 000
Grupy towarowe / działy
100
Kody dowiązane
10 000
Pojemność bufora ON-LINE
20 000
Nazwa towaru
40 znaków
Ilość kasjerów
32
Elektroniczna kopia
Karta SD
Obsługa waluty Euro
Tak

Mechanizm drukujący:

Typ
Fujitsu/Seiko (wrzuć i pracuj)
Szybkośc wydruku
16 linii/s
Szerokość papieru
57 mm, długość rolki: do 60 mb

Wyświetlacz:

Wyświetlacz operatora
Graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22
Wyświetlacz klienta
Graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22

Klawiatura:

Typ klawiatury
Mechaniczna (switchowa)
klawisze szybkiej sprzedaży / klawisze funkcyjne
14 klawiszy, 28 kombinacji +10 w trybie szybka sprzedaż

Interfejsy:

RS232
3 x RS232
USB
1 x USB (dwukanałowe)
USB host
1 x (skaner, pendrive, klawiatura USB)
LAN
1 x (PC, EFT, monitoring)
Interfejsy opcjonalne
BT, GPRS
Urządzenia współpracujące
Komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, drukarka zamówień, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

Zasilanie:

Zasilacz
230V / 12V / 2A
Akumulator
6V, 3Ah (60 000 wierszy, 2 000 paragonów)

Wymiary:

Szerokość/wysokość/głębokość (mm)
299 x 100 x 212
Waga (kg)
1,8

Funkcjonalność dodatkowa:

Usługi busowe
Możliwość wystawiania na kasie biletów zgodnie z cennikiem na wcześniej zaprogramowanych trasach
Usługi czasowe
Obsługa wypożyczalni, parkingów. Wydawanie kwitków i naliczanie opłaty zgodnie z zaprogramowaną tabelą opłat zależną od czasu
NIP nabywcy na paragonie
Na każdym paragonie sprzedawca może wpisać NIP kupującego aby mógł on rozliczyć paragon (do kwoty 450 zł) jak fakturę
Logo graficzne w nagłówku
Każdy z wydrukowanych paragonów może mieć w nagłówku oprócz nazwy i adresu sprzedawcy również jego logo graficzne
Raporty akcyzowe
Kasa pozwala na oznaczenie sprzedawanych towarów jako „akcyzowe” dzięki czemu w dowolnej chwili można wykonać raport sprzedaży takich towarów za dowolny okres (np. za rok, miesiąc itp.)

Szuflada „pasywna” podłączana do kasy i sterowana sygnałem „logicznym” ze złącza RS232 (RJ45), zasilana zasilaczem kasy. Wymiary: szerokość: 350 mm, głębokość: 405 mm, wysokość: 105 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 6 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Oporność elektromagnesu szuflady ok. 6 Ohm. Kolor grafit.

Cena netto:

250,00 zł


 

Szybki start Sento Lan E– Sento Lan E jest niezwykle intuicyjna w obsłudze ale zawsze możesz mieć pod ręką krótką instrukcję. Szczególnie na początku jej użytkowania.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781, +48 602 277 346