Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki  doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

kopia elektorniczna
Kopia elektroniczna paragonu 

Zapis kopii paragonu na karcie microSD, możliwość zdalnego tworzenia kopii zapasowej danych z karty SD oraz szybki dostęp do tych danych z poziomu komputera.

nip na paragonie
NIP nabywcy na paragonie

Drukarki Temo HS mają możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu. Według obecnych przepisów NIP możemy drukować na paragonach o wartości do 450 PLN lub 100 EUR.

wspolpraca z komputerem
Współpraca z komputerem

Drukarka współpracuje z dostępnymi na polskim rynku programami obsługującymi sprzedaż towarów i usług. Komunikacja z komputerem odbywa się za pomocą kabla USB natomiast zastosowanie modułu Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z laptopem, tabletem czy smartfonem.

przypomnienia
Przypomnienia o przeglądach okresowych

Udogodnieniem dla podatników jest automatyczne przypominanie o konieczności wykonania przeglądu okresowego. Informacja drukuje się każdorazowo po włączeniu drukarki od 30 dnia przed zaprogramowaną datą obowiązkowego przeglądu.

kody 2D
Kody kreskowe i 2D

Temo HS umożliwia wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody 2D mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonała forma wydruku dodatkowej reklamy i informacji dla klienta: bonów promocyjnych, linku do strony z aktualnymi promocjami, gazetką itp. Standardy kodów 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

superformatka i wydruki niefiskalne
Superformatka i wydruki niefiskalne

Temo HS udostępnia szeroką gamę formatek umożliwiających pełną obsługę wydruków dotyczących m.in. płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych i rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM. Ponadto „Superformatka” umożliwia generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych, dzięki czemu użytkownik może tworzyć własne wydruki o treści dostosowanej do jego indywidualnych wymagań.

wersje kolorystyczne
Wersje kolorystyczne

Drukarka Temo HS jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy – szarej i białej.

grafika na paragonach
Twoja grafika na paragonach

W nagłówku oraz stopce każdego paragonu i wydruku można umieścić dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.

dropin
Łatwa wymiana papieru

Zastosowanie wytrzymałego mechanizmu drukującego z systemem szybkiej wymiany papieru „drop-in – wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.

wytrzymała konstrukcja
Wytrzymała konstrukcja

Konstrukcja drukarki oparta jest o materiały wysokiej jakości co zapewnia wyjątkową i niezmienną w czasie wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Bardzo dokładny montaż to nie tylko większa przyjemność z codziennej pracy, ale również odporność urządzenia na wstrząsy, zachlapanie czy zapylenie.

mała i mobilna
Mała i mobilna

Urządzenie mobilne o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.

wydajny akumulator
Wydajny akumulator

Drukarka jest doskonale przystosowana do pracy jako urządzenie przenośne – wydajny akumulator litowo – jonowy umożliwia wydrukowanie do 80 000 wierszy paragonu bez zasilania zewnętrznego. Poza zasilaniem sieciowym możliwe jest ładowanie za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej.

PROMOCJA: 2299 2099 PLN (netto)

Brutto: 2581.77 PLN

Dane techniczne:

Model
Temp HS EJ
Producent
Posnet

Parametry urządzenia:

Ilośc PLU
100 000
Elektroniczna kopia
Karta microSD, microSDHC

Mechanizm drukujący:

Typ
Termiczny "easy load", Seiko
Długość rolki papieru
14m
Szerokość papieru
57 mm

Wyświetlacz:

Wyświetlacz klienta
Alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem

Interfejsy:

Złącza
1 x Mini USB (typu B), Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

Zasilanie:

Zasilacz
zewnętrzny
Akumulator
Li-Po 7,4V/1,3Ah

Wymiary:

Szerokość/wysokość/głębokość (mm)
86 x 46 x 128
Waga (kg)
0,3

Wyposażenie dodatkowe:

Pokrowiec, ładowarka samochodowa 12V / 24V

Sterownik USB POSNET CDC v.023014 zip 6,09 kB

NAJNOWSZE podpisane cyfrowo sterowniki do urządzeń pod system Windows (XP, Vista, 7, 8/8.1, 10):
TRIO, Ergo, Thermal HD, Thermal XL, Temo HS EJ, Nixdorf TH230+ FV EJ, Mobile HS EJ, Neo XL

 • Pokrowiec na drukarkę Temo HS

  Cena detaliczna netto: 45,00 PLN
  Pokrowiec skutecznie chroni drukarkę przed zanieczyszczeniem, wilgocią oraz skutkami ewentualnego upadku. Pokrowiec umożliwia pracę drukarki oraz wymianę papieru bez konieczności wyjmowania jej.

 • Ładowarka samochodowa USB

  Cena detaliczna netto: 55,00 PLN
  Ładowarka samochodowa do kasy Posnet Mobile HS EJ oraz drukarki Posnet Temo HS EJ, umożliwia prowadzenie ciągłej sprzedaży bezpośrednio z samochodu bez konieczności zabierania kasy do ładowania.
  Ładowarka dostępna jest w dwóch wariantach:12 i 24 V.

 • Karta pamięci microSD/microSDHC

  Karta pamięci microSD/microSDHC
  Karta pamięci microSD/microSDHC
 • Moduł Bluetooth

  Cena detaliczna netto: 199,00 PLN
  Komunikację z komputerem drukarki Posnet Temo HS EJ można rozszerzyć o zewnętrzny moduł Bluetooth, pozwalający na bezprzewodową pracę w odległości do 100m od komputera.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci