Kasy fiskalne - POS dla Gastronomii

POS dla Gastronomii

storyous

Innowacyjny System POS dla Małej i Średniej Gastronomii

System POS STORYOUS to funkcjonalne rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój
czas i pozwoli skupić się na Klientach.
Oferujemy system POS STORYOUS który powstał jako odpowiedź na potrzeby
małej i średniej gastronomii.
Systemy POS odgrywają ważną rolę zwłaszcza w gastronomii, oferowane przez
nas systemy POS STORYOUS posiadają wszystko, co umożliwia wygodną pracę w
nowoczesnym punkcie gastronomicznym.
● Łatwy w obsłudze
● Przyjazny dla biznesu
● Bezpieczny
● Dostępny z każdego miejsca
● Elastyczny i nowoczesny

Funkcjonalne rozwiązanie, które oszczędzi Twój czas i pozwoli skupić się na Klientach.

 • Prosty i przejrzysty podgląd stolików pozwoli łatwiej zarządzać lokalem. Na każdy stolik przypadać może nieograniczona ilość rachunków.
 • Kelner mobilny – to przenośny tablet z naszym systemem POS. Dzięki niemu kelner może wysyłać zamówienia bezpośrednio do kuchni lub baru będąc jeszcze przy stoliku Klienta.
 • Do naszego systemu oferujemy drukarkę kuchenną. Dzięki niej zamówienie złożone przez Klienta przy stoliku, można wydrukować bezpośrednio na barze lub w kuchni, co skraca czas między przyjęciem zamówienia i jego dostarczeniem.
 • Wszelkie transakcje storno rejestrowane są w systemie. Dzięki temu masz do nich dostęp bez względu na to, kiedy ich będziesz potrzebował.
 • Każdy wprowadzony do systemu rachunek może posiadać własną nazwę. Ułatwia to pracę kelnerom, którzy w ten sposób łatwiej identyfikują swych klientów. Rachunki można również łączyć lub przenosić.
 • System daje możliwość łatwego i intuicyjnego przenoszenia pozycji między rachunkami, lub zapisywania ich bezpośrednio na nowym rachunku.

Zdalny dostęp do informacji – z telefonu komórkowego, tabletu czy laptopa.
Dzięki zdalnemu dostępowi możliwe jest monitorowanie na bieżacą np. wysokości utargu, storno, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru w magazynie – w czasie rzeczywistym.

 • Czym jest zdalny dostęp? Oferujemy zdalny dostęp do wszystkich danych zgromadzonych w naszym systemie, bez względu na to, gdzie jesteś.
 • Bezpośredni dostęp do informacji na temat utargu, storno, rabatów, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru na magazynie. Dane można łatwo wyeksportować do Excelu lub pliku PDF na potrzeby księgowe.
 • Z systemem POS zawsze masz dostęp do informacji na temat wysokości utargu i ilości pieniędzy w kasie. Dzięki kontroli gotówki dodatkowo uzyskujesz dostęp przeglądu wpłat i wypłat, wydatków oraz utargu w kasach.

Magazyn

 • W kartach magazynowych znajduje się przejrzyste zestawienie wszystkich pozycji, które aktualnie znajdują się na magazynie. Podczas przyjmowania towaru na magazyn system automatycznie podpowiada pozycje, które już występowały. Wystarczy podać ilość oraz ewentualnie dodać dostawcę. Nigdy dotąd zarządzanie magazynem nie było tak proste.
 • Każdej pozycji przypisać można unikatową recepturę. Takie rozwiązanie pozwala na szybką orientację w marżach nawet w przypadku złożonych potraw zawierających wiele składników.
 • Inwentaryzacja pomoże porównać stan magazynu w systemie z tym, co faktycznie znajduje się w lokalu oraz pokaże, jakie są rzeczywiste straty i zyski.

Raporty i statystyki

 • W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.
 • Informacje na temat najlepiej sprzedających się produktów oraz kategorii produktów.
 • Pełna informacja o pracownikach. M.in.: Ile pieniędzy zarabiają, ilu Klientów obsłużyli w ciągu zmiany, jaka jest średnia wysokość rachunków, jaką płacą ich Klienci.

https://storyous.com/pl/system-pos

https://storyous.com/pl/cennik/1/bundles

PLN (netto)

Brutto: 0 PLN

Duży tablet WiFi – Tablet Lenovo TAB4 WIFI (10.1″, 16GB ROM, 2GB RAM) Cena: 639 zł netto

Duży stojak – Duży drewniany stojak na duży tablet Lenovo Cena: 149zł netto

Kelner mobilny – Kelner mobilny ułatwia wprowadzenie większej ilości zamówień i przyśpieszy przygotowanie dań na kuchni. Tablet Lenovo TAB3 7 (7″, 16GM ROM, 2GB RAM, LTE) ze skórzanym pokrowcem. Cena: 639zł netto

Pokrowiec – Skórzany pokrowiec na mobilnego kelnera. Cena: 149zł netto

Drukarka kuchenna nPOS (LAN) – Novitus nPOS (USB,RS,LAN, 80mm, 300m/s, automatyczne cięcie papieru, Cena: 690zł netto

Ekran dotykowy 13,3″Dzięki dużemu ekranowi FullHD udało nam się uprościć interfejs Storyous i znacznie ułatwić pracę naszym klientom. Cena 1649zł netto

 

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci