Kasa fiskalna Posnet Revo + waga

Kasa fiskalna Posnet Revo + waga

Kasa fiskalna Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.
Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

 

funkcja kasowagi
Funkcja kaso-wagi – rewolucyjne połączenie

To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Port USB 3x
Port USB – 3 x Tak

Port USB host w kasie Revo, to wygoda, funkcjonalność i łatwość obsługi: automatyczna obsługa skanerów kodów kreskowych pozwalająca na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem; szybka i wygodna archiwizacja danych z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną np. pendrive, możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów oraz obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych.

Drukuj szybko i niezawodnie
Drukuj szybko i niezawodnie

W kasie Revo zastosowano „drukarkowy” mechanizm drukujący o szybkości wydruku do 47 linii / sekundę. Wyjątkowa żywotność mechanizmu, automatyczny obcinacz oraz łatwa wymiana papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) – to gwarancja niezawodnej pracy oraz szybkiej i sprawnej obsługi klienta.

paragon w trybie blokowym
Paragon w trybie „blokowym”

Kasa Revo poza standardowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji” udostępnia również wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.

klawiatura - trwalosc i funkcjonalnosc
Klawiatura – trwałość i funkcjonalność

Kasa Revo jest dostępna w wersji ze standardową klawiaturą switchową, a także z podświetlaną, klawiaturą silikonową – która chroni kasę przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Klawisze funkcyjne oraz 42 klawisze skrótu to bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, co podnosi komfort użytkowania kasy.

graficzne wyświetlacze
Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie

Kasa Revo wyposażona jest w 2 duże graficzne wyświetlacze oraz intuicyjne i funkcjonalne menu użytkownika. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi oraz duża czcionka ułatwiają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży (towar, cena, ilość, itp), a klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach. Ikony w pasku statusu informują kasjera o działających usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.

terminal płatniczy
Revo i terminal płatniczy – z kartą szybciej

Kasa Revo umożliwia współpracę z terminalami płatniczymi. Podczas płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.

grafika na paragonach
Twoja grafika na paragonach

W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.

nip nabywcy z kontrola paragonu
NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Kasa Revo umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

przypomnienia
Revo przypomina

Nowa funkcja pozwala, aby użytkownik sam zdecydował o czym kasa ma przypominać. We wskazanym czasie Revo wydrukuje lub wyświetli komunikat i przypomni o ważnej sprawie, np. konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.

W zestawie szala wagi

Szalka ze stali nierdzewnej to akcesorium, które umożliwia sprzedaż towarów ważonych z wykorzystaniem klawiatury i wyświetlacza kasy.

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Wymiary wagi zintegrowanej: 288 x 67 x 208 mm (+5 mm wysokości – regulacja nóżek)

PROMOCJA: 2098 1888 PLN (netto)

Brutto: 2322.24 PLN

Dane techniczne:

Model
Revo
Producent
Posnet

Parametry urządzenia:

Ilośc PLU
10 000 / 15 000 (opcja)
Nazwa towaru
40 znaków
Ilość kasjerów
16
Elektroniczna kopia
Karta 4GB SD/SDHC
Bufor pozycji paragonowych
20 000

Mechanizm drukujący:

Typ
termiczny typu "drop-in - wrzuć i drukuj"
Długość rolki papieru
60m
Szerokość papieru
57 mm

Wyświetlacz:

Wyświetlacz operatora
Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany
Wyświetlacz klienta
Graficzny 240x64 pikseli, podświetlany

Klawiatura:

Typ
mechaniczna - silikonowa z podświetleniem (opcja)
Klawisze szybkiej sprzedaży:
42 (3x14)

Interfejsy:

Złącza
Ethernet 1xUSB (host) 4xRS232
Porty dodatkowe (opcja)
WiFi (opcja), GPRS (opcja), 2xRS232 i 1xPS2 (po zastosowaniu multipleksera)
Urządzenia współpracujące
komputer, skaner (USB / RS / PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring

Zasilanie:

Zasilacz
zewnętrzny
Akumulator
Li-ion 7,2 V / 2150 mAh - Li-ion 7,2 V / 5200 mAh (opcja)

Wymiary:

Szerokość/wysokość/głębokość (mm)
159 x 133 x 225
Waga (kg)
1,3
Temperatura pracy
5 – 40oC

Wyposażenie dodatkowe:

Szuflada kasowa Posnet SKL, Szuflada kasowa flip-top, Szuflada kasowa duża i średnia, Multiplekser, Silikonowa nakładka
 • FAWAG DS-1

  Cena detaliczna netto: 399,00 PLN
  Waga przeznaczona do integracji z kasami POSNET: REVO, NEO XL, NEO XL Plus, ERGO.Dostępne kolory w standardzie: białyOpcjonalnie kolory: grafitowy / limonkowa zieleń / słoneczny żółty / ognista czerwień / błękit oceanu / elegancki fiolet

 • Silikonowa klawiatura

  Cena detaliczna netto: 50,00 PLN
  Silikonowa, podświetlana klawiatura chroni kasę przed zabrudzeniami i przypadkowym zachlapaniem płynami.
 • Multiplekser

  Cena detaliczna netto: 120,00 PLN
  Multiplekser podłączony do jednego z portów szeregowych (COM) kasy pozwala zwiększyć ilość złączy komunikacyjnych o 2 gniazda RS232 do podłączenia wagi i czytnika kodów kreskowych oraz jedno gniazdo PS2 dla klawiaturowego czytnika kodów kreskowych.
 • Kasetka Flip-top

  Cena detaliczna netto: 675,00 PLN
  Kasetka otwierana do góry, dostosowana do współpracy z w urządzeniami Posnet Thermal 5V, Posnet Neo oraz Posnet Combo. Produkt ten charakteryzuje bardzo wysoka jakość i ergonomia oraz bardzo prosty sposób montażu w boksie kasowym.
 • Honeywell Voyager 1400g

  Voyager 1400g to ręczny czytnik typu area imager. Zbudowany na platformie najbardziej popularnej na świecie serii ręcznych czytników Voyager.

  Skaner ten odczytuje kody (w zależności od wybranej wersji) 1D, PDF417, 2D, również złej jakości oraz kody z wyświetlaczy urządzeń mobilnych i ekranów LCD.

 • Honeywell Voyager 1250g

  .

 • Szuflada Posnet SKL

  Cena detaliczna netto: 340,00 PLN
  Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci