Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja), GSM_3G lub GSM_LTE (opcja)

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

PROSTOTA OBSŁUGI
Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT Online. Nie zrezygnowaliśmy też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

STANDARD ONLINE
Kasa NEXT Online posiada możliwość połączenia i przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

NOVICLOUD
Kasa fiskalna Novitus NEXT Online została wyposażona w aplikacje NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

więcej na www.novicloud.pl

NEXT ONLINE NAJLEPSZY DO GASTRONOMII

Faktury VAT, również te gastronomiczne, drukowanie zamówień, zestawy i wiele innych funkcji. Next to nie jest zwykła kasa, to przemysłowy tablet z drukarką fiskalną online idealny do Twojej gastronomii. Na kasie Next możesz również zainstalować dedykowany Androidowy system gastronomiczny Storyous.

 

Masz pytania? Zadzwoń! (+48)602277346
2390 PLN (netto)

Brutto: 2939.7 PLN

Dane techniczne::

Nazwa
Novitus Next
Typ
Kasa fiskalna online
Przeznaczenie
Wszystkie punkty handlowe i usługowe

Parametry urządzenia::

Liczba towarów
Bez ograniczeń
Liczba kodów dowiązanych
Bez ograniczeń
Liczba grup towarowych
Bez ograniczeń
Liczba kasjerów
Bez ograniczeń
Rabaty/narzuty
Bez ograniczeń
Pojemność bufora ON-LINE
Bez ograniczeń
Opakowania
Bez ograniczeń
Nazwa towaru
40 znaków

Mechanizm drukujący::

Rodzaj
Termiczny, easy loading
Typ
FUJITSU FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokośc papietu
57 mm rolka, długości 60 m

Klawiatura::

Rodzaj
Mechaniczna oraz panel dotykowy
Liczba klawiszy
20

Wyświetlacz::

Klient
LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, czarno-biały
Kasjer
Ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym

Interfejs::

Złącza
3 x RS232, USB host, USB OTG, LAN, HDMI, audio
Współpraca z urządzeniami
komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą
Tak, aktywna

Zasilanie::

Z sieci
Zasilacz zewnętrzny 230V / 12V, 2A
Awaryjne
Akumulator 7,4V, 2000mAh

Wymiary::

Szerokość/wysokość/głębokość
262 x 96 x 242 mm
Waga
1,8 kg

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: +48 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia