Kasoterminale Elzab

Kasoterminale Elzab

KASA ZA TERMINAL Z URZĄDZENIEM FISKALNYM. 200ZŁ WPROST NA TWOJE KONTO.  ZAMÓW TERMINAL PAYTEL W PROGRAMIE POLSKA BEZGOTÓWKOWA, DOBIERZ URZĄDZENIE FISKALNE.

KASAZATERMINALE.PL

Kasy ELZAB ONLINE ( K10, Mini oraz Jota) współpracują nie tylko z terminalami płatniczymi, ale także z PIN Padami PayTel. To bardzo wygodne rozwiązanie w korzystniej cenie.

Jakie są jego zalety?

✔️ PIN Pad podłączamy do kas ONLINE z wykorzystaniem kabla USB, co pozwala zredukować ilość kabli, jakie są niezbędne do integracji tych dwóch urządzeń. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać porządek na ladzie.
✔️PIN Pad za 0 zł przez pierwszy rok użytkowania
✔️PIN Pad na stałe znajduje się blisko klienta, co umożliwia jeszcze szybszą płatność kartą – zbliżeniowo lub za pomocą kodu PIN.
✔️Kasy ELZAB ONLINE posiadają różne moduły komunikacyjne, a tym samym udostępniają pełną elastyczność łączności kas z serwerami rozliczeniowymi VISA/Mastercard.

Dzięki rozwiązaniu jakim jest połączenie kasy ELZAB ONLINE z PIN Padem PayTel unikamy pomyłek przy przepisywaniu kwoty na terminal – tutaj dzieje się to automatycznie. Właściciel biznesu pozyskuje i utrzymuje klientów, którzy chcą płacić kartą, a nie gotówką.

Kasy ELZAB ONLINE + PIN Pad

Poznaj zalety korzystania z zestawu kasa ELZAB ONLINE + PIN Pad PayTel ⬇

Gepostet von ELZAB SA am Mittwoch, 12. Februar 2020

Terminal płatniczy a PIN Pad

Terminal można połączyć z kasą bezprzewodowo przez GPRS lub przez złącze Ethernet.

Komunikacja pomiędzy kasą a terminalem jest bardzo prosta. Po naciśnięciu klawisza kasy przydzielonym do karty płatniczej, kasa wysyła do terminala żądanie realizacji płatności wraz z kwotą i oczekuje na przeprowadzenie transakcji. Po dokonaniu transakcji płatniczej i wydrukowaniu potwierdzeń, kasa zostaje poinformowana o jej wyniku, a ta albo kończy realizację transakcji wydrukiem paragonu fiskalnego, albo w przypadku braku akceptacji karty, umożliwia zapłatę w inny sposób.

Odczyt karty zbliżeniowej i ewentualne wprowadzenie kodu PIN może odbywać się na dwa sposoby:

  • na klawiaturze terminala – terminal podajemy klientowi w celu dokonania zapłaty kartą i wpisania kodu PIN
  • za pomocą osobnego PIN Pada – znajduje się on bezpośrednio przy kliencie i wtedy odczyt kart zbliżeniowej odbywa się na PIN Padzie i klient bezpiecznie wprowadza PIN na klawiaturze PIN Pada.

Oszczędności dla podatnika

Ważnym aspektem jest także oszczędność. Miesięczne koszty używania PIN Pada do kas ONLINE są nawet dwa razy niższe niż osobnego terminala i PIN Pada, jeżeli klient wybiera opcję na czas nieokreślony. PIN Pad PayTel do kas ONLINE kosztuje już od 16 zł miesięcznie, bez minimalnej prowizji w wysokości 30 zł.

Masz pytania? Zadzwoń! (+48)602277346
PLN (netto)

Brutto: 0 PLN

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: +48 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia