Naprawa krajalnic

Naprawa krajalnic


Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych wykonywany przez doświadczonych serwisantów. Działamy na terenie całego kraju przyjmując również zlecenia metodą wysyłkową, dysponujemy także możliwością dojazdu do Klienta i naprawą „na miejscu” jeżeli zlecenie zostało złożone na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice).
Specjalizujemy się w usuwaniu usterek i serwisie krajalnic Ma-Ga, jak również pozostałych urządzeń gastronomicznych różnych producentów.
Staramy się, aby naprawy były wykonane w czasie możliwie krótkim, minimalizując tym samym koszty serwisu, bez utraty jakości wykonywania usługi i montowanych części. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń na terenie całej Polski.

Jako firma, której podstawowym profilem działalności jest serwis krajalnic Ma-Ga posiadamy części zamienne, które od ręki dostępne są w naszym magazynie do wszelkiego rodzaju urządzeń tego producenta (krajalnice do warzyw, krajalnice do mięsa i wędlin, krajalnice do sera). Od ręki posiadamy podstawowe części eksploatacyjne takie jak noże, kamienie ostrzące, ostrzałki i najczęstsze podzespoły serwisowe, koła ślimakowe, włączniki, przekaźniki rozruchowe, kondensatory.

Jesteś zainteresowany zleceniem nam serwisu krajalnicy pracującej na co dzień w Twoim sklepie, markecie, lokalu gastronomicznym lub w stołówce? Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swój problem związany z urządzeniem, a przedstawimy ofertę wykonania usługi wraz z terminem i wyceną.

Masz pytania? Zadzwoń! (+48)602277346
PLN (netto)

Brutto: 0 PLN

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: +48 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia