Drukarka fiskalna Novitus HD II Online

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online

Drukarka fiskalna Novitus HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

E-PARAGON READY – Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu, a możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego będzie dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania.

MOC i SZYBKOŚĆ – Jeszcze mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.

Masz pytania? Zadzwoń! (+48)602277346
2990 PLN (netto)

Brutto: 3677.7 PLN

Dane techniczne:

Łączność z CRK
LAN, WLAN (opcja) lub GPRS (opcja)
Liczba towarów
1 000 000
Przeznaczenie
Praca stacjonarna w dowolnym punkcie sprzedaży
Nazwa towaru
60 znaków + 3 linie opisu towaru

Mechanizm drukujący:

Rodzaj
Termiczny / wrzuć i pracuj. Prędkość wydruku 54 linie/sek, 20 cm/sek
Typ
CITIZEN CT-S601
Szerokość papieru
57 mm lub 80 mm
Długość rolki
100 m
Obcinacz papieru
Tak

Wyświetlacz:

Typ
TFT 4,3”, High Color 480 x 272 pikseli, obrotowy, zintegrowany

Interfejsy:

Złącza komunikacyjne
LAN, 1 x USB (B), 2 x RS232

Wymiary:

Szerokość / wysokość / głębokość
178 / 350 / 190 mm
Waga
4 kg

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: +48 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia