Naprawa krajalnic

Opis

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych wykonywany przez doświadczonych serwisantów. Działamy na terenie całego kraju przyjmując również zlecenia metodą wysyłkową, dysponujemy także możliwością dojazdu do Klienta i naprawą „na miejscu” jeżeli zlecenie zostało złożone na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice).Specjalizujemy się w usuwaniu usterek i serwisie krajalnic Ma-Ga, jak również pozostałych urządzeń gastronomicznych różnych producentów. Staramy się, aby naprawy były wykonane w czasie możliwie krótkim, minimalizując tym samym koszty serwisu, bez utraty jakości wykonywania usługi i montowanych części. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń na terenie całej Polski.

Jako firma, której podstawowym profilem działalności jest serwis krajalnic Ma-Ga posiadamy części zamienne, które od ręki dostępne są w naszym magazynie do wszelkiego rodzaju urządzeń tego producenta (krajalnice do warzyw, krajalnice do mięsa i wędlin, krajalnice do sera). Od ręki posiadamy podstawowe części eksploatacyjne takie jak noże, kamienie ostrzące, ostrzałki i najczęstsze podzespoły serwisowe, koła ślimakowe, włączniki, przekaźniki rozruchowe, kondensatory.

Jesteś zainteresowany zleceniem nam serwisu krajalnicy pracującej na co dzień w Twoim sklepie, markecie, lokalu gastronomicznym lub w stołówce? Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swój problem związany z urządzeniem, a przedstawimy ofertę wykonania usługi wraz z terminem i wyceną.