System kasowy Dotykacka

Opis

Dotykacka. Twój nowy, lepszy system POS online

Dotykacka jest dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie systemów POS online dla małych i średnich firm gastronomicznych, handlowych, turystycznych i usługowych.

System Dotykacka łączy najlepsze cechy nowoczesnych systemów POS – umożliwiających wygodne i sprawne zarządzanie firmą – z łatwością obsługi kasy z ekranem dotykowym, usprawniając tym samym obsługę klientów.

Rekordowo krótki czas wdrożenia

Już 15 minut po pierwszym uruchomieniu możesz korzystać z pełni możliwości systemu POS Dotykacka. Przeszkolenie pracowników z podstawowej obsługi nie zajmie więcej niż 30 minut.

Niezawodny i uniwersalny sprzęt

Sprzęt Dotykacka bezbłędnie współpracuje z drukarkami fiskalnymi, wagami, czytnikami oraz szeroką gamą innych urządzeń i akcesoriów, niezbędnych w Twojej codziennej pracy.

Działa nawet bez dostępu do internetu

Problemy z dostępem do sieci zawsze mogą się zdarzyć. Po wznowieniu komunikacji, wszystkie dane zostaną zsynchronizowane i zapisane w Chmurze Dotykacka.

Elastyczne plany abonamentowe

System kasowy Dotykačka jest dostępny w trzech planach abonamentowych, których cena zaczyna się od 89 zł netto za miesiąc. Wraz z rozwojem Twojego biznesu, możesz zmieniać plany abonamentowe na wyższe i udostępniające więcej narzędzi i funkcji. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możesz także zawiesić korzystanie z systemu, bez utraty danych.