Waga CAS PB

1832,70  1490,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Przenośne wagi PB należą do grupy wag przemysłowych, ale – dzięki dużemu udźwigowi (60kg lub 150kg) i lekkiej konstrukcji – mogą być stosowane zarówno w magazynach do ważenia ładunków jak i wykorzystywane przez kurierów dla ustalania kosztów przesyłki w zależności od jej masy. Mogą być również stosowane do ważenia ludzi.
Zakres ważenia wagi został podzielony na dwa podzakresy (waga dwudziałkowa) co wpłynęło na zwiększenie dokładności pomiarów.
Waga wyposażona jest w uchwyt, który umożliwia jej łatwe przenoszenie. Konstrukcja ta umożliwia używanie jej jako wagi przenośnej bez potrzeby korzystania z walizki.
Wyświetlacz cyfrowy umieszczany jest standardowo w uchwycie wagi (możliwość obracania o 180 stopni), ale można go wykręcić i postawić obok wagi lub zawiesić na ścianie. Wyświetlane cyfry mają wysokość 30 mm co – w połączeniu z możliwością podświetlania – umożliwia łatwy odczyt wyniku ważenia praktycznie w każdych warunkach oświetlenia.
Zasilanie wagi stanowi akumulator 6V 1,2Ah lub 4 baterie 1,5V typu C. Można również korzystać z zasilacza-ładowarki.
Wyposażenie wagi w wyjście RS-232C (złącze D-SUB) umożliwia wysyłanie wyników ważenia do drukarki lub komputera.

Najważniejsze cechy wagi CAS PB :

lekka konstrukcja
mogą być również stosowane do ważenia ludzi
zasilanie wagi stanowi akumulator 6V
waga wyposażona w wyjście RS-232C
Wyświetlacz cyfrowy umieszczany jest standardowo w uchwycie wagi (możliwość obracania o 180 stopni), ale można go wykręcić i postawić obok wagi lub zawiesić na ścianie.

Informacje dodatkowe

Producent

Zakres ważenia [kg]

60/150

Działka legalizacyjna [g]

20/50

Działka odczytowa [g]

20/50

Interfejs

RS232

Akumulator - parametry

6V, 1.3Ah, 20HR

Temperatura pracy

-10 st.C, +40 st.C

Wymiary szalki [mm]

443(D) x 355(S)[mm]