Drukarka fiskalna Novitus Point

3431,70  2790,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

1 - 3 dni

Opis

Drukarka fiskalna Novitus POINT to najnowsza drukarka fiskalna marki Novitus dedykowana dla Twojego biznesu. Drukarka została wyposażona w szereg innowacyjnych funkcji oprogramowania oraz rozwiązań technologicznych. Oprócz wysokiej jakości mechanizmu drukującego zapewniającego bardzo szybki wydruk i precyzyjnego obcinacza papieru drukarka, wyposażona jest w kolorowy wyświetlacz prezentujący zawartość paragonu i nazwy sprzedawanych towarów lub (również graficzne) menu drukarki. Drukarka pracuje w dwóch pozycjach: podnoszonym wyświetlaczem skierowanym do góry i w stronę klienta, a mechanizmem drukującym wydającym papier w stronę obsługi, lub mechanizmem drukującym do góry, a wyświetlaczem klienta zwróconym do przodu. Każdy może dopasować położenie jej pracy do własnego stanowiska sprzedaży.

POINT to pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 3.0 zapewniającej współpracę bezpośrednio z HUBem paragonowym Ministerstwa Finansów, pozwalającym na bezpłatne przesyłanie klientom e-paragonów do aplikacji e-Paragony. Przesyłanie klientom paragonów w formie elektronicznej (e-Paragon) to rezygnacja z papierowego wydruku i oszczędność papieru, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Współpracuje z wieloma komercyjnymi systemami sprzedaży obsługującymi e-paragony, w tym wieloma pracującymi w e-commerce. Drukarka może pracować w trzech kategoriach: jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki.

Kolorowy wyświetlacz TFT pracujący w trybie High Color ma możliwość wyświetlania grafik i filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta sprawia, że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. W pamięci drukarki zarezerwowano aż 1 GB pamięci na grafiki i filmy reklamowe jej właściciela. Drukarka pozwala na dołączenie dodatkowego wyświetlacza zewnętrznego który może duplikować treści wyświetlane na wbudowanym wyświetlaczu klienta lub pracować samodzielnie. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki zewnętrznym portom USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

Zaimplementowany w drukarce protokół komunikacyjny ECR-EFT (FROB) pozwala na zintegrowanie poprzez drukarkę dowolnego systemu sprzedaży z dowolnym terminalem płatniczym obsługującym protokół ECR-EFT.

Drukarka obsługuje najpopularniejsze protokoły na rynku: Novitus, Novitus zgodny oraz nowoczesny protokół XML. Dodatkowo jako pierwsze urządzenie fiskalne na polskim rynku pozwala na komunikację poprzez API (tzw. protokół RESTowy) dzięki funkcjonalności NoviAPI. Pozwala to na szybką integrację drukarki z dowolnym oprogramowanie sprzedażowym firm trzecich, również zagranicznych systemów.

MOC i SZYBKOŚĆ – Najmocniejszy na rynku w urządzeniach fiskalnych procesor oraz czterokrotnie większa pojemność pamięci RAM w stosunku do innych modeli drukarek to szybsze przetwarzanie informacji, szybszy wydruk i lepsza, wielowątkowa praca. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 58 linii tekstu na sekundę (ok. 20 cm wydruku). Drukarka może występować z wysokiej klasy mechanizmem drukującym 2’’ (papier o szerokości 57 mm) lub 3’’ (papier o szerokości 80 mm). Pojemnik papieru na rolkę nawet do 100 metrów bieżących. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę, w tym wielkoformatową i kody QR.

 • Kompatybilna obudowa
 • Nowoczesny design
 • Kolorowy wyświetlacz
 • Dołączany wyświetlacz zewnętrzny*
 • Szybki wydruk
 • Papier 57 mm ( opcja 80 mm )
 • Obcinacz papieru
 • Praca w dwóch pozycjach
 • Współpraca z szufladą
 • Złącza USB do podłączania dodatkowych akcesoriów
 • Dołączany moduł WiFi (opcja)
 • Dołączany moduł GSM (opcja)
 • Dołączany moduł BT

 

Informacje dodatkowe

PARAMETRY

Współpraca z CRK: Tak
e-dokumenty: Tak
Łączność z CRK: LAN, opcjonalnie: WiFi, GSM
Liczba towarów: 1 000 000
Typ: stacjonarna
Przeznaczenie: Praca stacjonarna w dowolnym punkcie sprzedaży
Wersja apteczna: Tak
Nazwa towaru: 60 znaków + 3 linie opisu towaru
Wbudowany serwer www: Tak

MECHANIZM WYDRUKU

Rodzaj : Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ :SEIKO CAP06-347
Prędkość wydruku: 58 linie/sek, 20 cm/sek
Szerokość papieru: 80 mm lub 57 mm
Długość rolki: 100 mb
Obcinacz papieru: Tak

WYŚWIETLACZE

Klient: TFT 4,3”, High Color 480 x 272 pikseli, podnoszony, zintegrowany
Kasjer: Wspólny z wyświetlaczem klienta
Złącza komunikacyjne: LAN, 1 x USB (B), RS232, 2xUSB, szuflada
Współpraca z urządzeniami: Komputer, szuflada
Sterowanie szufladą: pasywna 6-24V

ZASILANIE

Z sieci: 230V/24V, 2.7A
Awaryjne: LiFePo4 18,5V 480mAh (do 900 paragonów)

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość: 139,9 x 141,8 x 142,8 mm
Waga: 1,1 kg