Nowość ! Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi E !

Nowość w ofercie firmy Novitus – kasa fiskalna Vega Taxi E , przeznaczona do współpracy z taksometrem. Poznaj nową, niezawodną kasę fiskalną z kopią elektroniczną do stosowania w taksówkach. Zaprojektowana od podstaw pod katem specyfiki prac taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologi.

  • Niższe koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu elektronicznej kopii paragonuNowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Urządzenie pozwala na dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku). Przeglądanie danych zapisanych na karcie SD możliwe jest również za pomocą komputera.
  • Błyskawiczna wymiana papieru w trybie „wrzuć i pracuj”.  Wymiana papieru w trybie „wrzuć i pracuj” pozwala na błyskawiczną wymianę rolki. Wystarczy otworzyć pokrywę drukarki i wrzucić do środka nową rolkę papieru. Już nigdy nie trać czasu na żmudną wymianę rolek, a zaoszczędzony czas poświęć swoim klientom. Szybkie i proste, prawda?
  • Wyjątkowo czytelna i intuicyjna w obsłudze. Vega Taxi E wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i monochromatyczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

 

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia