PayTel LightPOS. Nowoczesna technologia płatności na Twoim telefonie.

Poznaj aplikację LightPOS

– nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamieni telefon lub tablet w terminal płatniczy i umożliwi przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze!

Od teraz każde urządzenie z systemem Android (telefon lub tablet), w wersji 6.X lub nowszej, wyposażone w moduł NFC i mające dostęp do internetu oraz usług Google, da możliwość przyjmowania płatności zbliżeniowych. Akceptowane są transakcje płatnicze dokonywane kartami Visa i Mastercard, a także urządzeniami z włączoną usługą Apple Pay lub Google Pay.

Czym jest aplikacja LightPOS od PayTel?

PayTel LightPOS to aplikacja, która dodaje do Twojego przenośnego urządzenia z dostępem do Internetu (smartfon lub tablet) funkcję przyjmowania płatności zbliżeniowych. Tym samym zmienia Twoje urządzenie w mobilny terminal płatniczy!

Na jakich urządzeniach można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS?

PayTel LightPOS posiada certyfikację do pracy na urządzeniach z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej, posiadające moduł NFC (Near Field Communication), usługi Google oraz dostęp do Internetu.

Czy można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS w ramach Programu Polska Bezgotówkowa?

Tak, aplikacja jest dostępna w Programie Polska Bezgotówkowa, co oznacza, że po spełnieniu określonych przez Fundację warunków, można korzystać z aplikacji PayTel LightPOS całkowicie za darmo przez 5 miesięcy.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia