Serwis krajalnic MaGa

Serwis krajalnic Maga
Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych wykonywany przez doświadczonych serwisantów. Działamy na terenie całego kraju przyjmując również zlecenia metodą wysyłkową, dysponujemy także możliwością dojazdu do Klienta i naprawą „na miejscu” jeżeli zlecenie zostało złożone na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice).
Specjalizujemy się w usuwaniu usterek i serwisie krajalnic Ma-Ga, jak również pozostałych urządzeń gastronomicznych różnych producentów (serwis kas fiskalnych, serwis drukarek fiskalnych, serwis wag sklepowych, serwis terminali płatniczych i wiele więcej).
Staramy się, aby naprawy były wykonane w czasie możliwie krótkim, minimalizując tym samym koszty serwisu, bez utraty jakości wykonywania usługi i montowanych części. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń na terenie całej Polski.

Jako firma, której podstawowym profilem działalności jest serwis krajalnic Ma-Ga posiadamy części zamienne, które od ręki dostępne są w naszym magazynie do wszelkiego rodzaju urządzeń tego producenta (krajalnice do warzyw, krajalnice do mięsa i wędlin, krajalnice do sera). Od ręki posiadamy podstawowe części eksploatacyjne takie jak noże, kamienie ostrzące, ostrzałki i najczęstsze podzespoły serwisowe, koła ślimakowe, włączniki, przekaźniki rozruchowe, kondensatory.

Jesteś zainteresowany zleceniem nam serwisu krajalnicy pracującej na co dzień w Twoim sklepie, markecie, lokalu gastronomicznym lub w stołówce? Zapraszamy do kontaktu. Opisz nam swój problem związany z urządzeniem, a przedstawimy ofertę wykonania usługi wraz z terminem i wyceną.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia