Zbuduj funkcjonalne stanowisko sprzedaży z kasą Posnet Bingo Max

Zbudowanie funkcjonalnego stanowiska sprzedaży z kasą fiskalną Posnet Bingo Max Online to nic trudnego. W prosty sposób możesz poszerzyć możliwości kasy fiskalnej, podłączając do niej urządzenia wspomagające sprzedaż.

Kasa Bingo Max współpracuje z:

  •  wagą,
  • czytnikiem kodów kreskowych,
  • szufladą kasową,
  • terminalem płatniczym.

Jeśli prowadzisz sprzedaż na bazarku i handlujesz owocami i warzywami, będziesz potrzebował wagi. Najlepiej zdecydować się na model, który pozwoli kontrolować ważenie od razu z poziomu kasy fiskalnej. Do Bingo Max bez problemu podłączysz np. wagę Fawag DS-1.

Doskonałym usprawnieniem w codziennej pracy będzie wykorzystanie czytnika kodów kreskowych. Skanowanie kodów z opakowań usprawnia sprzedaż, pozwalając szybciej obsługiwać kolejnych klientów. Polecanym przez nas uniwersalnym czytnikiem kodów jest Honeywell Voyager 1470g.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem dla większości biznesów będzie podłączenie do urządzenia fiskalnego szuflady kasjerskiej. Jeśli więc chciałbyś bezpieczne i w uporządkowany sposób przechowywać gotówkę, warto postawić na solidną szufladę Posnet MK350.

Nie można również zapomnieć, że w dobie dynamicznie rosnącej popularności płatności bezgotówkowych, posiadanie przez przedsiębiorcę nowoczesnego terminala płatniczego to mus. Idealnym wyborem będzie Netpay, który w połączeniu z Bingo Max pozwala nie tylko na obsługę płatności kartami, ale również udostępnia kasie Internet do łączności z Centralnym Repozytorium Kas.

Kasa fiskalna Bingo Max należy do segmentu kas małych, ale funkcjonalnościami i możliwościami plasuje się już do klasy średniej. Kasa ma nieduże rozmiary, ale dzięki rozbudowanym możliwością integracji z peryferiami nadaje się również do większych biznesów.

Kontakt

ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia

tel/fax: 58 620 32 64
kom: +48 606 292 781

email: medium.serwis@wp.pl

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Producenci


ul. Podlaska 3
81-325 Gdynia