NOWOŚĆ!

Kasa Fiskalna Novitus Next Pro

Kasa Novitus Next Pro oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów.

Kompleksowa obsługa sprzedaży

w Twojej firmie

Firma Medium Service s.c. istnieje na rynku od roku 1994. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, sumienną i rzetelną. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych, wag elektronicznych, metkownic oraz krajalnic żywności. Zapewniamy całodobowy serwis przez 7 dni w tygodniu.


round
W naszej ofercie posiadamy

Producenci

Nasza oferta

Kasy fiskalne

Online

Drukarki fiskalne

Online

Wagi elektorniczne

Terminale Płatnicze

Systemy POS

Gastronomia

Usługi

Witamy na stronie firmy Medium Service S.C

Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu systemów sprzedażowych na terenie całego kraju od 1994 r. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży sprawia, że grono stałych Klientów nieustannie przybywa. Na co dzień obsługujemy Klientów w zasięgu całego województwa pomorskiego, a szczególnie: Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Kartuzy, Kolbudy, Wejherowo, Reda oraz Rumia. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz wag elektronicznych jest niewątpliwie dużym atutem firmy. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć produkty takie jak: terminale płatnicze, systemy POS, kasy fiskalne online oraz sprzęt gastronomiczny (np. krajalnice do sera, wędlin). Prowadzimy również profesjonalny serwis krajalnic maga oraz serwis wag w Trójmieście. Współpracujemy z wiodącymi markami na rodzimym rynku, dzięki czemu nasze drukarki fiskalne są niezawodne. W naszej ofercie m.in. znajdą Państwo kasy fiskalne Novitus, Elzab, Posnet, Datecs oraz kasy fiskalne online. Oprócz kas fiskalnych oferujemy Państwu również wagi sklepowe, proste, apteczne, magazynowe, pomostowe oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy:

od poniedziałku do piątku

9.00 – 16-00


Adres

ul. Podlaska 3

81-325 Gdynia


Kontakt

biuro@medium-service.pl

tel/fax: (+48) 58 620 32 64

kom: (+48) 606 292 781, (+48) 602 277 346

Producenci