Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online

1757,67  1429,00 

1 w magazynie

Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Opis

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.
Starannie opracowana konstrukcja urządzenia jak i bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych oraz funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.

Zapewniony w wersji kasy GPRS z karta SIM w ramach trzyletniego pakietu dostęp do Internetu umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy.

Informacje dodatkowe

Producent

Baza towarowa PLU

12 000

Długość nazwy towaru

42 znaków

Mechanizm drukujący

Termiczny EPSON LTP01
Szerokość: 57 mm
Długość: max. 35 m

Wyświetlacz

Podświetlany, graficzny LCD, dwuliniowy, maksymalnie 16 znaków w linii

Zasilanie

Zasilacz zewnętrzny: DC 9V/3.5 A
Akumulator: Li-Polymer 7.4 V/2000 mAh

Temperatura pracy

Od -15°C do +45°C

Wymiary

(Szer.x Dł. x Wys.): 88 x 200 x 74 mm
Masa: 0.604 kg bez papieru