Kasa fiskalna Novitus Nano II Online

1906,50  1550,00 

2 w magazynie

Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Opis

Kasa fiskalna Novitus Nano II Online to następca najpopularniejszej i najczęściej sprzedawanej na polskim rynku kasy fiskalnej Novitus NANO. Doskonałe rozwiązanie zarówno w sprzedaży mobilnej jak i na tradycyjnym stanowisku sprzedaży. Model zachował najlepsze cechy pierwowzoru, czyli niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt, wodoodporną podświetlaną klawiaturę. Jednak nowy design i dodatkowe klawisze funkcyjne to szybsza i wygodniejsza obsługa oraz bardziej intuicyjna praca. Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, gabinety kosmetyczne, sklepy – kasa NANO II zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Kasa Nano II Online w standardzie obsługę WiFi – po wyjęciu z pudełka od razu może łączyć się z dowolną siecią, w której zasięgu się znajduje.

  Novitus NANO II Online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i mobilnej, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest wyposażona w moduł WiFi oraz port LAN, dzięki czemu można podłączyć ją do Internetu od razu po wyjęciu z pudełka. Mimo bardzo bogatej funkcjonalności, kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. obsługa wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Idealnie sprawdzi się także w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia kasy. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu.

 

POŁĄCZ SIĘ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

Wykorzystaj moc chmury – NoviCloud to technologicznie zaawansowana usługa chmurowa stworzona dla kas Novitus, którą uruchomisz jednym kliknięciem. Pozwala na monitorowanie i zarządzanie biznesem z każdego miejsca na Ziemi. Dzięki NoviCloud użytkownik kasy ma dostęp do wszystkiego, co się dzieje na jego kasach fiskalnych za pomocą tylko przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i NoviCloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedaży w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi modelami – Kasy Fiskalne Novitus

Informacje dodatkowe

Producent

Komunikacja z CRK

LAN, WiFi, (opcja GSM)

Liczba towarów

20 000

Nazwa towaru

40 znaków

Współpraca z NoviCloud

Tak

Mechanizm drukujący

Rodzaj: Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ: Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru: 57 mm
Długość rolki: 30 m

Klawiatura

Liczba klawiszy: 29
Klawisze szybkiej sprzedaży: Tak
Rodzaj: Switchowa, zabezpieczona przed zalaniem

Wyświetlacz

Klient: Graficzny, LCD, czarno-biały, 192 x 48 piksele
Kasjer: Graficzny, LCD, czarno-biały, 192 x 64 piksele

Złącza komunikacyjne

1x LAN (Ethernet), 1x USB Host (A), 1x USB Device (B), 1 x RS232,

Zasilanie

Z sieci: 230V / 12V, 2A
Awaryjne: 7,4 V; 2,25 Ah; wymienny, możliwość ładowania akumulatora poza kasą

Wymiary

Szerokość / wysokość / głębokość: 100 / 65 / 233 mm
Waga: 0,65 kg